logo

Help mee en doneer!

11/5
22/5
33/5
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • 0,00
  • Met jouw eenmalige bijdrage van 10 euro kunnen we dierenleed voorkomen!
  • Met jouw eenmalige bijdrage van 25 euro kunnen we dierenleed voorkomen!
  • Met jouw eenmalige bijdrage van 50 euro kunnen we dierenleed voorkomen!
  • Met jouw maandelijkse bijdrage van 5 euro kunnen we dierenleed voorkomen! Kies je cadeau in de volgende stappen...
  • Met jouw maandelijkse bijdrage van 10 euro kunnen we dierenleed voorkomen! Kies je cadeau in de volgende stappen...
  • Met jouw maandelijkse bijdrage van 15 euro kunnen we dierenleed voorkomen! Kies je cadeau in de volgende stappen...
  • Met jouw jaarlijkse bijdrage van 25 euro kunnen we dierenleed voorkomen! Kies je cadeau in de volgende stappen...
  • Met jouw jaarlijkse bijdrage van 50 euro kunnen we dierenleed voorkomen! Kies je cadeau in de volgende stappen...
  • Met jouw jaarlijkse bijdrage van 100 euro kunnen we dierenleed voorkomen! Kies je cadeau in de volgende stappen...

  • Wanneer je € 25,- of meer per jaar doneert, ben je automatisch lid van onze vereniging
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
    DD slash MM slash JJJJ
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • Het opgeven van een telefoonnummer is niet verplicht. Als je een telefoonnummer achterlaat, dan kunnen we je bellen met updates van deze en andere campagnes. De Sophia-Vereeniging gaat zorgvuldig om met je persoonsgegevens.
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
    DD slash MM slash JJJJ
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • Ik schenk mijn welkomstgeschenk aan:

  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

    Sectie-einde geschenk weggeven

  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • Ik machtig de Sophia-Vereeniging hierbij om tot wederopzegging het ingevulde bedrag maandelijks af te schrijven van mijn bankrekening.

  • Ik machtig de Sophia-Vereeniging hierbij om tot wederopzegging het ingevulde bedrag jaarlijks af te schrijven van mijn bankrekening.

  • Ik machtig de Sophia-Vereeniging hierbij om eenmalig het ingevulde bedrag af te schrijven van mijn bankrekening.

  • Wij vinden jouw privacy erg belangrijk en gaan zorgvuldig met jouw persoonsgegevens om. De Sophia-Vereeniging verwerkt persoonsgegevens en andere data in overeenstemming met de geldende wetgeving. We gebruiken je gegevens om je op de hoogte te houden van de resultaten van onze campagnes. Lees meer over ons privacybeleid.
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
    DD slash MM slash JJJJ

Je donatie is veilig

De Sophia-Vereeniging voorkomt konijnenleed!

Help je mee?

Geef om konijnen

Konijnen zijn waanzinnig populaire huisdieren. Ze lijken gemakkelijk te verzorgen, zijn snel en goedkoop te verkrijgen en ze zien er ontzettend schattig uit. Net levende knuffels eigenlijk. Dat imago doet de konijnen geen goed. De handel in konijnen is gruwelijk. Eenmaal bij iemand thuis verpieteren ze alleen in een vuil hok in een hoekje van het huis. Of ze worden te pas en te onpas opgetild en geknuffeld. Doodeng voor een prooidier!

De Sophia-Vereeniging strijdt voor betere levensomstandigheden voor konijnen. Via voorlichting, publiekscampagnes en politieke lobby geven wij konijnen een beter leven. Help jij mee?

  • Voorlichting voorkomt dierenleed

    Een goede omgang met huisdieren lijkt vanzelfsprekend. Maar de realiteit is voor veel dieren anders. Eenzaamheid, te kleine huisvesting, verkeerde voeding, te weinig aandacht of lichaamsbeweging: dit kan allemaal leiden tot afwijkend gedrag, vroegtijdige sterfte en ziektes. Ongewenste huisdieren belanden in het asiel of op straat. Andere dieren worden slachtoffer van mishandeling, soms met de dood tot gevolg.

    We vinden het belangrijk dat iedereen bewust en goed doordacht aan een huisdier begint. Het is van levensbelang om je dier te bieden wat het nodig heeft, zodat je tegemoet komt aan zijn natuurlijke behoeftes. Daarom geven we informatie over het gedrag, het aanschaffen en het verzorgen van huisdieren.

    Dit najaar hebben wij, in samenwerking met Stichting DierenLot, de campagne ‘Ben jij een konijnenVRIEND?‘ gestart. Met deze campagne informeren we (toekomstige) konijneneigenaren over het verantwoord aanschaffen en houden van konijnen. Zo kunnen we samen zorgen voor gelukkige konijnen die het leven leiden dat ze verdienen!

  • Publiekscampagnes

    Als het even kan, betrekken we bij onze campagnes zoveel mogelijk dierenvrienden. Door het publiek actief te betrekken bij onze lopende campagnes geven we de politieke lobby (ruchtbaarheid helpt namelijk enorm) een boost en geven we direct voorlichting. Zo maken dierenvrienden massaal melding van te jong aangeboden konijntjes op Marktplaats en wordt de petitie tegen het doden van konijnen in grote getalen getekend en gedeeld. Fantastisch!

  • Politieke lobby

    Via politieke lobby zorgen we dat verschillende dierenwelzijnsproblemen voorgoed tot het verleden gaan behoren. Zo kregen we het al voor elkaar dat het doden van honden en katten door particulieren nu eindelijk verboden is. We strijden door voor een verbod op het doden van alle huisdieren! Daarnaast zetten we ons in voor beschermende wetgeving voor rasdieren, een verbod op de commerciële handel van dieren en meer handhaving van de dierenbeschermingsregelgeving.

  • Home
  • Informatie over konijnen
  • Onze konijnencampagnes
  • Contact